Лінії для виробництва печива

Автоматичні лініїдля виробництва печива

UTF GROUP є лідером з випуску обладнання для виробництва печива в регіоні, в тому числі й для найбільш комерційно привабливих продуктів в цьому сегменті – цукрового і затяжного.

Високопродуктивне автоматизоване виробництво гарантує випуск продукції з мінімальною собівартістю

Мінімальні експлуатаційні витрати забезпечуються завдяки сучасним технічним рішенням, високоякісними комплектуючими і сучасним підходам до енергоефективності.

Індивідуальна компоновка лінії дозволяє максимально відповідати потребам замовника.

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЦУКРОВОГО ПЕЧИВА

Лінії з продуктивністю від 100 до 1000 кг/год


Випуск цукрового печива різних форм, розмірів і смаків зі швидким переходом з одного виду продукції на інший


АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЗАТЯЖНОГО ПЕЧИВА

Лінії з продуктивністю від 300 до 1200 кг/год


Камери ферментації та горизонтальні ламінатори тіста для мінімального використання хімічних добавок


Швидка заміна виробленого продукту за рахунок застосування швидкозмінного барабану формуючої машини


Дізнатися більше про лінії для виробництва печива
Лінії UTF GROUP мають перевагу на ринку печива
Лінії UTF GROUP мають перевагу на ринку печива

Завдяки простоті виготовлення, високому попиту й тривалому терміну зберігання, ринок печива є високо конкурентним. І найкращі результати показують компанії, які забезпечують поєднання високої якості та низької собівартості виробництва.
Висока продуктивність, надійність та енергоефективність ліній UTF GROUP поряд з більш низькою вартістю обладнання забезпечують найбільші конкурентні переваги при виробництві печива.

Лінії для виробництва печива UTF GROUP
Лінії для виробництва печива UTF GROUP

Отримання затяжного печива в автоматизованому режимі вимагає автоматизації процесів приготування тіста (включаючи процес його ферментації), отримання тістової стрічки (в тому числі формування, калібрування і ламінування) і формування заготівель (їх вирізання з тістової стрічки).
Процес отримання цукрового печива значно простіше, формування заготівель з тіста здійснюється безпосередньо з тіста на формуючій машині, змінний барабан якої безпосередньо формує заготовку.
Універсальна кондитерська тунельна піч забезпечує процес випічки будь-якого виду печива.
Завдяки цьому можливе виготовлення універсальних ліній для виробництва як цукрового, так і затяжного печива, в яких дві формуючі частини працюють на одній печі.

Підвищення ефективності існуючих виробництв
Підвищення ефективності існуючих виробництв

Для існуючих підприємств одним з можливих способів підвищення ефективності є оновлення частини існуючого обладнання, що дозволяє знизити обсяг вкладень.
Обладнання UTF GROUP забезпечує ефективну спільну роботу з обладнанням інших виробників, при необхідності інтегруючи його в єдину систему управління.
Обладнання, яке підлягає заміні, визначається індивідуально, наші фахівці допоможуть визначити ступінь необхідного оновлення, яке забезпечить необхідне зростання ефективності виробництва з мінімальними витратами.

За 25 років роботи на ринку виробництва харчового обладнання, компанія стала одним з лідерів і отримала безліч престижних як вітчизняних, так і міжнародних премій і нагород за технологію і якість. Головним нашим досягненням є сотні ліній і тисячі одиниць різного устаткування, які успішно працюють по всьому світу.

UTF GROUP займається розробкою та виготовленням харчового обладнання з 1994 року. Власне конструкторсько-технологічне бюро і потужна виробнича база дозволяють спроектувати і виробити обладнання для харчової промисловості за технічними умовами клієнтів з метою максимального задоволення їх побажань.

Більше інформації про лінії печива