Обладнання для виробництва лаваша

Лінії для виробництва лаваша

UTF GROUP є лідером в області розробки і виробництва промислового харчового обладнання для виготовлення лаваша. Наше підприємство виготовляє автоматичні і напівавтоматичні лінії для виготовлення лаваша з продуктивністю від 20 до 500 кг/год, які ідеально підійдуть для малого, середнього або великого бізнесу.

оберіть вид лаваша:

Севанський лаваш
Гарнійський лаваш
Класичний лаваш
Севанський лаваш
Севанський лаваш
Севанский лаваш, приготовленный по особой технологии, в настоящее время набирает популярность во всем мире.
UTF-GROUP производит самую технически совершенную линию для изготовления севанского лаваша в мире. Европейские сертификаты позволяют оборудованию компании успешно работать в любой точке земного шара.
Лінія для виробництва севанського лаваша
Лінія для виробництва севанського лаваша
Гарнійський лаваш
Гарнійський лаваш
Гарнійскій лаваш своїм вишуканим смаком завоював любов цінителів лаваша по всьому світу.
UTF GROUP єдина компанія в світі, яка виробляє обладнання для промислового виробництва гарнійского лаваша.
Автоматична лінія для виробництва гарнійского лаваша
Автоматична лінія для виробництва гарнійского лаваша
Класичний лаваш
Класичний лаваш
UTF-GROUP є світовим лідером в області розробки і промислового виготовлення обладнання з випуску лаваша.
Завод виробляє автоматичне і напівавтоматичне лавашное обладнання з продуктивністю від 20 до 500 кг/год, яке ідеально підійде для бізнесу будь-якого розміру - малого, середнього або великого.
АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛАВАША
НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛАВАША
МІНІМАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛАВАША
АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛАВАША
НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛАВАША
МІНІМАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЛАВАША

Обладнання для виробництва лаваша

Готове тісто подають на комплект формуючих машин, які з порції тіста або тістової стрічки формують заготівлі лаваша. Процес формування заготівель може відбуватися в автоматичному і напівавтоматичному режимах.


У напівавтоматичному режимі заготівлі формують на розкатувальних машинах з округлих шматків тіста заданої маси і розмірів, отриманих на ділительній машині.


В автоматичному режимі заготівлі формують з прокатаної в двох напрямках тістової стрічки. При цьому можна отримати заготівлі різної форми. Квадратні і прямокутні отримують за допомогою системи дискових ножів і гільйотини, круглі і овальні - за допомогою ріжучих барабанів.Наступним етапом виробництва є випікання продукту в печах, конструкція яких повинна забезпечувати найбільш сприятливі умови для випічки готових виробів.


Піч для вірменського лаваша виробництва UTF GROUP, завдяки своїй спеціальній конструкції, оптимізованій для виробництва вірменського лаваша, здатна задовольнити вимоги будь-якого замовника.


Газова або електрична тунельна піч для тонкого лаваша довжиною до 10 м і шириною поду до 1000 мм гарантує ідеальну випічку готового продукту. Підбір печі з урахуванням продуктивності обладнання забезпечує максимальну економічну ефективність.


Для виробництв з невеликими обсягами випуску продукції застосовується компактна піч для лаваша з прямокутним або круглим подом.


Зволоження після процесу випічки є важливим етапом виробництва, який дозволяє отримати м'який лаваш, що готовий до пакування і вживання.Обладнання для виробництва лаваша UTF GROUP- це:
 • висока якість продукту;
 • низька вартість обладнання;
 • сучасна система управління;
 • надійна цілодобова робота;
 • відповідність європейським вимогам з гігієни і безпеки підтверджена сертифікатом СЄ;
 • сертифікат походження Євро-1 для зменшення ввізного мита.
В UTF GROUP входить ряд підприємств в різних точках країни, які виробляють лаваш й інші продукти на базі ліній лаваша.
 • Власне виробництво дозволяє нашій компанії:
  надавати професійні консультації з технологій і особливостей виробництва лаваша, завдяки глибокими практичними знаннями і власному досвіду;

 • передавати нашим клієнтам набір рецептур для організації виробництва найбільш поширених видів лаваша;

 • гарантувати надійну роботу нових моделей обладнання завдяки відпрацюванню нових конструкторських рішень на реальному виробництві;

 • підтвердити можливість застосування нашого обладнання для виробництва інших харчових продуктів, наприклад мультизернових чіпсів і тонкої тортильї.

 • ЩО ТАКЕ ВІРМЕНСЬКИЙ ЛАВАШ

 • Лаваш – це відомий з глибокої давнини вірменський продукт, який давно вже переступив межі одного народу і став всесвітнім надбанням. Він являє собою дуже тонкий прісний бездріжджовий корж. Мінімальна кількість інгредієнтів (борошно, сіль і вода), проста технологія приготування і, найважливіше, прекрасний смак забезпечили йому популярність як безпосередньо в якості хлібного продукту, так і в ролі складових різних страв. Мала товщина, гнучкість і міцність вірменського лаваша допомогли йому завоювати популярність в фаст-фуді, де його використовують для загортання різноманітних виробів – шаурми, люля-кебаб, хот-догів, ролів і багатьох інших.

 • СЕКРЕТИ ПРИГОТУВАННЯ ЛАВАША

 • Незважаючи на простоту приготування, виробництво вірменського лаваша також має свої секрети. Розкатка тіста відбувається в двох напрямках, що необхідно для отримання якісного лаваша. При традиційному виробництві це робиться ручним способом, але при автоматизованому виробництві це вимагає застосування особливих технологій і спеціальних машин. Мало хто з виробників зміг отримати на своєму обладнанні лаваш належної якості. UTF GROUP став першим в світі виробником, який зміг вирішити цю складну технічну задачу. Тому будь-який верстат для лаваша нашої компанії забезпечує отримання продукту, який не рветься по шву і не поступається кращим зразкам виготовленого ручним способом традиційного лаваша.

 • ЩО Ж РОБИТЬ НАШЕ ОБЛАДНАННЯ ТАКИМ ОСОБЛИВИМ?

 • UTF GROUP понад 25 років працює в області виробництва обладнання для виготовлення вірменського лаваша Ніхто не працював у цьому напрямку довше й краще, ніж ми! Наші технології, що розроблені й постійно удосконалюються протягом 25 років, дозволяють вам досягти очікуваного результату. Традиційний процес виробництва лаваша вимагає відточених навичок при формуванні та випічці виробів, а також значних трудовитрат протягом всіх етапів виготовлення. Все це призводить до високої собівартості одиниці готової продукції. UTF GROUP замінює кропітку ручну працю машинною, яка не вимагає від формувальників і пекарів високої кваліфікації, можливо й зовсім змінює їх автоматами. Обладнання з різним рівнем автоматизації – від автоматизації окремих процесів розкатування і випічки до повністю автоматизованого виробництва – максимально повно відповідає планам і стратегії розвитку будь-якого виробника від дрібних пекарень до великих заводів.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено