Обладнання для виробництва тортів

Лінії для виробництва тортів

UTF-GROUP виробляє широку лінійку обладнання для виготовлення великого асортименту тортів, тістечок і рулетів з бісквітного і пісочного тіста. Сучасні технології, найкращі технічні рішення та індивідуальний підхід до кожного проекту забезпечують отримання максимального економічного ефекту як для невеликих, так і для великих кондитерських виробництв.


Обладнання для виробництва тортів

Відсадочна машина забезпечує формування бісквітного пласта зі стабільною якістю по всій ширині. Поряд з отриманням бісквітного пласта, відсадочні машини дають можливість виробляти вироби з пісочного тіста.

Випікання бісквітного пласта і виробів з пісочного тіста виконується в тунельній печі. Можливе застосування як кондитерської електричної печі UTF-GROUP, так і печей різного типу і конструкції інших виробників.

Формування тестових заготовок виконується нарізкою бісквітного пласта на заготовки заданого розміру за допомогою системи поздовжніх і поперечних ножів.

Для отримання широкого асортименту кондитерської продукції застосовується велика номенклатура машин для декорування.

Серед них машини і вузли для внесення рідких начинок, посипання сипучими інгредієнтами, дво- і багатоярусне укладання, згортання в рулет і багато інших.Охолодження виробів з пісочного тіста і бісквітного пласта виконується на конвеєрній системі охолодження, яка проектується, виходячи з вимог замовника, планування приміщення, продуктивності та інших необхідних умов.

Обладнання для виробництва тортів UTF-GROUP - це:
 • легкий доступ для очищення і високоякісні харчові матеріали у всіх деталях, що контактують з продуктом
 • ідеальна відповідність вимогам кондитерського виробництва на всіх етапах: від приготування тіста до пакування готового продукту;
 • надійна і проста в обслуговуванні система управління, що дозволяє виготовляти широкий асортимент виробів високої якості.
 • ТОРТИ І ТІСТЕЧКА НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

 • Практично всі люди, незалежно від статі, віку або місця проживання, люблять солодке. На цій потребі заснована сучасна кондитерська індустрія, яка випускає солодощі на будь-який смак.
  Одними з найпоширеніших кондитерських виробів є торти і тістечка з бісквітного і пісочного тіста.

 • АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ТОРТІВ

 • Головною складністю при автоматизації процесів приготування виробів з бісквітного і пісочного тіста є необхідність отримання широкого асортименту продукції.

 • Тому на більшості підприємств автоматизується тільки виробництво тістових заготівель і випечених напівфабрикатів, а операції з декорування готових виробів виконуються ручним способом.

 • Повна автоматизація виробництва вимагає індивідуального підходу до реалізації проекту, високої гнучкості обладнання і великих обсягів виробництва. Але завдяки тому, що вона забезпечує мінімальну собівартість виробництва, отримує все більш широке поширення.

 • ОБЛАДНАННЯ UTF-GROUP ДЛЯ БІСКВІТНОГО І ПІСОЧНОГО ТІСТА

 • Наша компанія випускає широку номенклатуру обладнання для виробництва тортів і тістечок, починаючи від окремих машин для автоматизації певної операції і закінчуючи повністю автоматичними лініями високої продуктивності. Серед продукції, що випускається: обладнання для підготовки тіста для роботи з бісквітним і пісочним тістом, обладнання для виробництва основ для тортів, машини для відсадження і випікання бісквітів, машини для виробництва листкових тортів, тунельні кондитерські печі для тортів, машини для декорування кондитерських виробів, машини для виготовлення рулетів та інші.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено