Обладнання для виробництва маци

Лінії для виробництва маци

UTF GROUP - лідер в області виробництва промислового обладнання для виготовлення національних видів хліба в Східній Європі, розширив асортимент продукції, розробивши обладнання для виробництва маци.


Обладнання для виробництва маци

Формування тістових заготівель проводиться з каліброваної тістової стрічки. Стрічка формується валковим екструдером з поперечним розкладчиком, прокочується на трьохмодульній машині для розкатки і надходить на ножовий конвеєрний стіл, де і формуються тістові заготівлі.


Для випічки застосовується газова або електрична тунельна піч. Довжина і ширина печі підбираються залежно від продуктивності лінії.


Після випікання маца охолоджується на конвеєрі охолодження, в залежності від планування приміщення можуть застосовуватися поворотні, багатоярусні конвеєри або конвеєрні системи різного компонування.Обладнання для виробництва маци UTF GROUP
 • повна автоматизація процесу виготовлення від подачі тіста до пакування;
 • відповідність вимогам до машин для випуску кошерної маци;
 • мінімальна собівартість одиниці готового продукту;
 • простота управління і обслуговування лінії;
 • поставка і встановлення обладнання по всьому світу.
 • СВЯЩЕННИЙ ХЛІБ

  Є багато страв, без яких неможливо уявити ті чи інші релігійні обряди і свята. Але тільки маца є продуктом, відсутність якого за великоднім столом в єврейській родині призводить до порушення священних канонів.
  Рецепт виготовлення такий: борошно з п’яти видів злакових – пшениці, полби, ячменю, вівса, жита, – змішана з рідиною, здатною привести до бродіння, і спечена до того, як в тісті почався процес бродіння.

  МАШИННА МАЦА ЯК РЕЗУЛЬТАТ КОМПРОМІСУ

  Довгий час виробництво маци за допомогою машин було заборонено. Однак зростаюча потреба в ній і велика трудомісткість процесу виготовлення в кінцевому підсумку призвели до прийняття можливості виробництва маци на промисловому обладнанні.

  Проте, відношення до маці не просто як до їжі, а як до невід’ємної частини релігійного обряду, зажадало від виробників обладнання дотримання великої кількості додаткових вимог, серед яких мала тривалість процесу виготовлення (маца повинна бути готова не більше ніж через 18 хвилин після змішування борошна з водою), повне виключення навіть теоретичної можливості затримки тіста в вузлах машини, можливість ручного контролю тістової стрічки для унеможливлення потрапляння зерен, також інші вимоги, без виконання яких не можливо отримати кошерний продукт.

  Довгий час виробництво маци з допомогою машин було заборонено. Проте зростаюча потреба в ній і велика трудомісткість процесу виготовлення в кінцевому підсумку призвели до прийняття можливості виробництва маци на промисловому обладнанні.

ПРОМИСЛОВА МАШИНА ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ МАЦИ ВІД UTF GROUP
 • Маючи великий досвід виробництва машин для роботи з тістовою стрічкою, UTF GROUP змогла розробити обладнання, яке відповідає найжорсткішим вимогам, що пред’являються при виробництві кошерної маци:

 • формування тістової стрічки з ручною перевіркою перед розкочуванням;

 • вільний прохід тіста без можливості застрявання по ходу руху;

 • висока швидкість руху і продуктивність;

 • конструкція печі, оптимізована для випічки національних видів плаского хліба

 • інші необхідні технічні рішення, впроваджені в склад лінії.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено