Обладнання для виробництва чіпсів

Лінії для виробництва чіпсів

UTF GROUP виробляє промислове обладнання для виготовлення чіпсів начос та інших видів чіпсів із борошна. Ці продукти з кожним роком стають більш популярними як низькокалорійна і здорова альтернатива традиційним картопляним чіпсам.


Обладнання для виробництва чіпсів

Формування заготівель чіпсів із борошна може проводиться двома способами: безпосереднім формуванням з тіста та нарізкою із тістової стрічки.

Для першого способу отримання заготівель застосовуються роторо-формуючі машини зі змінними барабанами, які визначають форму і розмір виробів.


Для другого способу необхідно попереднє формування тістової стрічки, яке виконується валковим екструдером, після чого ширина стрічки калібрується на ножовому пристрої, її поверхність підсушується в печі для збереження форми і запобігання злипання заготівель після різання. Безпосередньо отримання заготівель заданого розміру проводиться на ріжучій машині, при цьому розмір чіпсів визначається змінними ріжучими барабанами машини.


Отримання чіпсів виконується смаженням тістових заготівель у фритюрі. При цьому конструкція фритюрниці забезпечує обсмажування повністю зануреного в розпечену олію продукту.

Фритюрниця підбирається в залежності від необхідної продуктивності лінії.

Видалення олії з продукту виконується на спеціальному конвеєрі, розташованому після фритюрниці.


Барабан, зі встановленим на вході дозатором спецій, забезпечує отримання чіпсів з різними смаками, при цьому конструкція барабана забезпечує рівномірний розподіл спецій по всьому об'єму продукту.Конвеєрна система охолодження, спроектована під виробниче приміщення, доводить чіпси до температури пакування.


Обладнання для виробництва чіпсів UTF GROUP
 • виготовлення чіпсів з різних видів тіста
 • модульна конструкція для універсального застосування та легкої інтеграції додаткових машин
 • інноваційна конструкція, що відповідає вимогам завтрашнього дня
 • просте обслуговування і тривалий термін служби
 • оптимальна доступність для ефективного очищення
 • наявність сертифікатів якості
ЧІПСИ З БОРОШНА ЯК АЛЬТЕРНАТИВА КАРТОПЛЯНИМ
 • Давно вже відомо про те, що традиційні картопляні чіпси не є корисним продуктом, а в великих кількостях можуть навіть завдати шкоди організму. Проте, навіть ця інформація не знизила привабливість хрустких картопляних скибок для споживачів.

  У всьому світі йде пошук продуктів, які змогли б замінити картопляні чіпси на більш корисний продукт. На даний момент найпопулярнішою альтернативою є чіпси з борошна. Ці продукти, приготовлені за різними рецептурами, з кожним роком набувають все більшої популярності.

  Найбільш відомі серед них чіпси начос, які готуються з кукурудзяної муки. Поряд з ними існують й інші подібні продукти, які під різними назвами і торговими марками випускаються в багатьох країнах світу. Їх приготування виконується за різними технологіями з використанням багатьох видів борошна та їх поєднань.

ВИРОБНИЦТВО КУКУРУДЗЯНИХ ТА ІНШИХ ЧІПСІВ ІЗ БОРОШНА ТА ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ
 • Найбільш складним і відповідальним етапом у приготуванні є отримання тістових заготівель.

 • Формування заготівель із кукурудзяної муки являє собою досить складний технологічний процес через деякі властивості кукурудзяного тіста. Тому отримане тісто подається безпосередньо в бункер формуючої машини, на якій отримують тістові заготівлі.

 • Технологічно простіше виробництво чіпсів з досить щільного тіста, яке дозволяє отримати і обробити отриману з нього тістову стрічку. Наприклад, із суміші кукурудзяної і пшеничної муки.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено