Обладнання для виробництва листкового тіста

Лінії для виробництва листкового тіста

UTF GROUP випускає повний комплект обладнання для виробництва листкового тіста і кондитерських виробів з нього. Асортимент такої продукції широкий: від «язичків» і листкового печива до круасанів з різними начинками й тортів на основі листкових коржів.


Обладнання для виробництва листкового тіста

Виробництво виробів з листкового тіста починається з отримання тестової стрічки. Вона формується на валковому екструдері і доводиться до певної товщини на калібраторі.


Наступним етапом є формування жирового прошарку, необхідної для отримання листкового тіста. Екструдер жиру рівномірно укладає шар жиру на тестову стрічку, після чого стрічка згортається спеціальними вузлами поверх жирового прошарку. Подача жиру в екструдер може бути автоматизована.

Безпосередньо формування шаруватої структури проводиться машинами поперечної укладання. Комплектність лінії і конструкція машин залежать від необхідної кількості шарів. Після кожного етапу мультиролер виконує делікатну прокатку отриманої листкової тістової стрічки.

Отримання листкової тістової стрічки можливо укладанням безперервної стрічки "конвертом" або пластів заданої довжини, відсічених гільйотиною.

На нашому обладнанні можливе отримання листкового тіста з кількістю шарів до 288.


Формування та декорування заготівель для виробів з листкового тіста проводиться установкою певного набору швидкозмінних вузлів і машин для згортання, багатошарового укладання, нанесення насічки на поверхню, внесення рідких і пастоподібних начинок, посипання сипучими компонентами та ін.Сформовані тістові заготівлі подаються на випікання в кондитерські печі різних типів. Для високопродуктивного виробництва найбільш оптимальним вибором є тунельні печі.

UTF-GROUP виробляє модульні електричні тунельні печі довжиною до 40 м і шириною пода до 1200 мм. За рахунок широкого діапазону регулювання швидкості, температури та індивідуальних налаштувань кількох зон випічки, піч забезпечує якісне випікання продукції.


Обладнання для виробництва листкового тіста UTF-GROUP - це:
 • максимальна автоматизація виробничого процесу;
 • можливість роботи з дріжджовим і бездріжджовим листковим тістом;
 • виготовлення продукції, яка відповідає сучасним споживчим стандартам;
 • сучасний дизайн та ергономіка;
 • матеріали і комплектуючі, що відповідають кращим стандартам гігієни і безпеки;
 • європейські сертифікати якості.
ЛИСТКОВЕ ТІСТО - ПРЕКРАСНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ.
 • ЛИСТКОВЕ ТІСТО – ПРЕКРАСНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ.

  Ніжний смак листкового тіста та найширші можливості для його застосування давно привертають увагу як кондитерів, так і любителів солодкого.
  Кондитерські вироби з листкового тіста виробляють багато підприємств, від невеликих пекарень до великих кондитерських виробництв. Виготовлення ручним способом вимагає високої кваліфікації кондитера. Тому при зростаючому обсязі виробництва, потрібно обладнання для листкового тіста з різним ступенем автоматизації.

 • РІЗНОМАНІТТЯ ПРОДУКТІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ

 • Наші лінії працюють з усіма видами листкового тіста: дріжджовим, бездріжджовим, датським.

 • Компания выпускает линии ламинации слоеного теста, линии формирования тестовых заготовок кондитерских изделий, кондитерские туннельные печи, круассаноматы и большое количество дополнительных машин и узлов для работы со слоеным тестом.

 • Компанія випускає лінії ламінування листкового тіста, лінії формування тістових заготівель кондитерських виробів, кондитерські тунельні печі, круасаномати і велика кількість додаткових машин і вузлів для роботи з листковим тістом.

 • Обладнання може працювати як у вигляді самостійних одиниць, так і в складі автоматичних комплексних ліній для повного циклу виробництва листкових виробів від одержання тіста до пакування готових виробів.

 • Завдяки великому вибору змінних формуючих і декоруючих вузлів і машин наша промислова кондитерська машина для листкових виробів забезпечує випуск широкого асортименту готових виробів в автоматичному режимі.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено