Обладнання для виробництва тортильї

Лінії для виробництва тортильї

UTF GROUP, лідер з виробництва харчового обладнання в Східній Європі, пропонує широкий асортимент обладнання для виготовлення тортильї за різними розмірами. Повністю автоматична промислова машина для приготування тортильї від UTF GROUP - це найкраще рішення для тих, хто хоче організувати або розширити виробництво мексиканської тортильї.


Обладнання для виробництва тортильї

Завантажене в бункер дільника тісто, шнеками подається в головки дільника, де сталева струна відокремлює порції тіста. Конструкція забезпечує рівномірну подачу, що дозволяє досягти високої точності і стабільності ваги відокремлюваних порцій.

Формування тістових заготівель заданої товщини і діаметра виконує автоматичний прес для тортильї з нагріванням. Конструкція і розміри преса дозволяють отримувати заготівлі тортильї з високою точністю розмірів і форми.Тістові заготівлі подаються в компактну дворівневу тунельну піч, яка дозволяє отримати рівномірно пропечений з обох сторін продукт чудової якості.

Піч комплектується регуляторами температури з широким діапазоном регулювання для управління зонами випічки. Також регулюється швидкість конвеєра і час випічки продукту.


Після випічки готові вироби охолоджуються на конвеєрах. Кількість ярусів, розміри і розташування конвеєрів визначаються індивідуально в залежності від доступних виробничих площ.


Охолоджену до температури упаковки тортилью подають на пакувальний стіл або конвеєр. Для зручності пакування можна встановити спеціальний дворядний укладальник, який групує тортилью в дві стопки з подальшою автоматичною подачею на пакування. Підрахунок і регулювання кількості виробів в стопках програмується індивідуально.


Обладнання для виробництва тортильї UTF GROUP
 • висока точність дотримання форми і товщини;
 • виробництво тортильї двома способами - з тістових кульок і тістової стрічки;
 • компактна високопродуктивна лінія, яка не потребує великого приміщення;
 • відповідність стандартам безпеки (виробництва) харчових продуктів;
 • наявність європейських сертифікатів якості.
ПШЕНИЧНА ТОРТИЛЬЯ – МЕКСИКАНСЬКИЙ ПРОДУКТ, ЩО ЗАВОЮВАВ СВІТ
 • Вважається, що справжня мексиканська тортилья готується тільки з кукурудзяної муки, проте для деяких районів Мексики історія пшеничної тортильї не менш старовинна.

  Пшенична тортилья в даний час широко застосовується в приготуванні не тільки традиційних страв мексиканської, іспанської та латиноамериканської кухні, але і в багатьох інших стравах. Її використовують безпосередньо в якості закуски, додають в супи і салати, в неї загортають різноманітні начинки.

  У роздрібних магазинах і мережах громадського харчування за рахунок додаткових смаків збільшують асортимент продукції тортильї: з сиром, шпинатом, зеленою цибулею та ін.

  Новою тенденцією в світовому харчовому виробництві є виготовлення продуктів здорового харчування. Відповідно до неї виробники тортильї розпочали вироблення безглютенових, низькокалорійних, органічних і бездріжджових видів тортильї.

  Завдяки своїй еластичності, міцності, можливості заморозки і тривалого терміну зберігання тортилья широко застосовується в фаст-фуд, у виробництві таких виробів як біфролл, донер-кебаб, буріто й інших видів страв швидкого приготування.

ДВА СПОСОБИ ОТРИМАННЯ ТОРТИЛЬЇ
 • Машинне виробництво тортильї здійснюється двома способами.

 • Перший спосіб являє собою автоматизацію традиційної технології приготування тортильї – пресування порції тіста певної маси з подальшою його випічкою. Така тортилья користується попитом в якості готового продукту харчування.

 • Другий спосіб полягає у вирізанні заготівель з тістової стрічки. В такому випадку виготовляють вироби стабільного розміру з рівними краями. Така тортилья користується великим попитом в фаст-фуд за рахунок великого діаметра і малої товщини, яка значно скорочує вагу виробів і собівартість виготовлення при збереженні споживчих властивостей.

 • UTF-GROUP виробляє обладнання для отримання тортильї як пресуванням, так і вирізанням з тістової стрічки.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено