Обладнання для виробництва бараночних виробів

Лінії для виробництва бараночних виробів

UTF GROUP виробляє обладнання для виробництва бубликів, сушок й інших бубличних виробів. Застосування автоматичних та напівавтоматичних машин UTF GROUP для промислового виробництва бубличних виробів забезпечує високу ефективність вкладень.


Обладнання для виробництва бараночних виробів

Для отримання якісного тіста для бубликів випускається широка номенклатура тістопідготовчого обладнання, в тому числі тістомісильники крутого тіста і натирочні машини.

Формування тістових заготовок продукту виконується ділительно-закаточними формуючими машинами нового покоління, які дозволяють виробляти широку номенклатуру бубличних виробів з високою точністю форми і розмірів, а також мінімальною кількістю браку.

Монтовані на тунельній печі ошпарочної камери з системою подачі і відведення пари забезпечують ошпарювання.

Пар може подаватися електричними парогенераторами різної продуктивності , що виготовляються нашою компанією.


Випікання виконується в тунельних печах з широким регулюванням температури і часу випікання для отримання всього діапазону бубличних виробів.виконується конвеєрними системами різної конструкції і компонування.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БАРАНОЧНИХ ВИРОБІВ UTF GROUP
 • комплексне рішення для організації виробництва бубличних виробів під ключ;
 • можливість повної автоматизації технологічного процесу на всіх етапах виробництва;
 • Лінія для виробництва бубличних виробів нового покоління, яка забезпечує високу якість готового продукту;
 • можливість інтеграції з існуючим обладнанням;
 • висока продуктивність при низьких витратах;
 • налагоджений сервіс
ВИРОБНИЦТВО СУШОК - ВИГІДНЕ ВКЛАДЕННЯ
 • Бубличні вироби користуються традиційною популярністю на просторах колишнього СРСР і в Східній Європі. Цей класичний вид слов’янської народної випічки за рахунок простоти виготовлення, тривалого терміну зберігання і високою ціною продукції по відношенню до собівартості сировини є одним із дуже привабливих напрямків розвитку бізнесу.

 • Тому високопродуктивне виробництво бубликів та інших видів бубличних виробів є дуже затребуваним на нашому ринку. Багато виробників прагнуть мати в своєму асортименті ці продукти в якості основного або додаткового продукту.

 • ВИГОТОВЛЕННЯ БУБЛИЧНИХ ВИРОБІВ ВИМАГАЄ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПІДХОДУ

 • Виробництво різних видів бубличних виробів має багато особливостей як на етапі приготування тіста для бубликів, так і на етапах формування тістових заготівель і випікання.
  Різні розміри, час розстоювання, час і температура випікання вимагають від обладнання високого рівня варіативності. При цьому необхідно забезпечити оптимальні умови для отримання кожного типу продукту. Крім цього, на вимоги до обладнання значно впливає планована продуктивність.

  Тому кожен проект вимагає ретельного розгляду для забезпечення максимальної ефективності обладнання.

 • ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА БУБЛИЧНИХ ВИРОБІВ

 • Першим етапом є приготування тіста для бубликів. Для цього готують і дозують необхідні інгредієнти, подають їх в горизонтальний тістомісильник, де і відбувається процес приготування тіста.

 • Перед подачею на наступні операції тісто для бубликів необхідно ущільнити і видалити з нього бульбашки повітря. Для цього його кілька разів пропускають через пару валків зі змінним зазором натирочної машини. Оброблене таким чином тісто подається на розстойку для досягнення остаточної готовності.

 • Готове тісто подається в бункери ділільно-закаточних (бубличних) машин, які й формують тістові заготівлі заданої форми і розмірів. Отримані на декількох машинах заготівлі укладаються на загальний складальний конвеєр. Кількість машин і ширина конвеєра залежить від продуктивності лінії. Також на конвеєрній системі виконується остаточна розстойка виробів.

 • Готові заготівлі подаються для випікання в тунельну піч. Для закріплення форми і додання глянцевого блиску перед випіканням заготівлі ошпарюють гарячою парою в ошпарочній камері, яка встановлюється на приймальні частини тунельної печі. Подача пари може здійснюватися централізовано або від окремого парогенератора. Після ошпарки заготівлі надходять в пекарну камеру печі, де відбувається процес випікання.

 • НАШІ РІШЕННЯ ЩОДО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ БУБЛИКІВ

 • Вимоги до продуктивності і асортименту вирішуються застосуванням різної кількості формувальних машин, конфігурацією технологічного обладнання та параметрами печі. Кількість обладнання для виготовлення бубликів може бути збільшено з одного до двох, трьох або п’яти штук. Заміна пневматичного приводу машини електромеханічним дозволила збільшити точність форми і розмірів заготівель і виключити застосування стисненого повітря.

 • Треба відзначити, що виробництво різних видів бубличних виробів на одній печі вимагає широкого діапазону регулювання температури і швидкості руху (так час випічки може становити від 9 до 18 хв, а температура випікання від 165 до 290 С).

 • Застосування електричних парогенераторів UTF GROUP різних моделей, що підбираються з урахуванням необхідної продуктивності лінії, і ошпарювальних камер з утилізацією відпрацьованого пара дозволяє отримувати бубличні вироби з привабливою блискучою поверхнею.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено