Обладнання для виробництва печива

Лінії для виробництва печива

UTF-GROUP - єдиний у Східній Європі виробник обладнання для виготовлення печива. Наша компанія поставляє обладнання і лінії для виробництва різних видів цукрового і затяжного печива, крекерів.


Обладнання для виробництва печива

Виробництво печива починається з приготування тіста. Після дозування і подачі компонентів тіста в змішувач відбувається його змішування в горизонтальних тістомісильних машинах крутого тіста.

При виробництві затяжного печива необхідна розстійка тіста, вона може бути прискорена за рахунок внесення добавок або застосування окремої камери ферментації з оптимальними умовами для вистоювання.


Для отримання затяжного печива виконується формування тістової стрічки за допомогою валкового екструдера. Сформована стрічка пропускається через ламінатор з багаторазовою прокаткою. Для додання тісту шаруватої структури на виході з ламінатора виконується укладання безперервної тістової стрічки "конвертом". Отримання стрічки заданої товщини зі збереженням отриманої структури тіста здійснюється на треьохмодульній розгортальній машині.

Обрізки тістової стрічки після отримання заготівель можуть бути повернуті для повторного використання і, як правило, сформована з них тістова стрічка подається разом зі стрічкою з ламінатора на розгортальну машину.

Для цукрового печива формування заготівель проводиться безпосередньо штампуванням з тістової маси. Форма, розміри і малюнок поверхні визначаються осередками формуючого барабана.

Для затяжного печива заготівлі вирізають з тістової стрічки формуючим ротором, який вирубує заготівлі із заданою формою, розмірами і малюнком поверхні. При цьому також виконуються наскрізні проколи для видалення газів, що утворюються при випіканні.Для розширення номенклатури готової продукції виконується декорування печива, в тому числі посипання цукром або сіллю, обприскування маслом або молоком та ін.

Декорування виконується швидкомонтуючими декоруючими машинами, які можуть встановлюватися як до процесу випікання, так і після.


Випічка виконується на кондитерських тунельних печах з широким діапазоном регулювання для забезпечення оптимального випікання печива різних видів.

UTF-GROUP випускає електричні кондитерські тунельні печі довжиною до 40 м і шириною пода до 1200 мм.


Охолодження готового продукту до температури пакування виконується на конвеєрній системі охолодження, розміри і склад якої визначаються в залежності від продукту, що випускається, а також і компонування лінії.


Обладнання для виробництва печива UTF-GROUP - це:
 • максимальне виключення людського фактору, що забезпечує стабільну якість готової продукції та низькі витрати на виробництво;
 • робота обладнання в цілодобовому режимі завдяки сучасним технічним рішенням, застосуванню високоякісних матеріалів і комплектуючих;
 • вигідна інвестиція як результат унікального поєднання високої якості і помірної ціни, яка значно нижче світових аналогів;
 • великий асортимент видів і типорозмірів печива за рахунок застосування швидкоз'ємних формуючих роторів і широкого діапазону управління форми машинами та печами;
 • легкий доступ для очищення і високоякісні харчові матеріали у всіх деталях, що контактують з продуктом.
 • УСІ ПОЛЮБЛЯЮТЬ ПЕЧИВО

  Печиво – це один з небагатьох видів кондитерських виробів, який є продуктом повсякденного споживання, що забезпечує стабільний попит і високу рентабельність його виробництва.
  Існують різні види печива, що відрізняються видом тіста й технологією виробництва, а також широким розмаїттям смаків, розмірів, форм, малюнків, наявності посипки (цукор, сіль, подрібнені горіхи і т.д.), глазурування та інших елементів

  ВИРОБНИЦТВО ПЕЧИВА ВИМАГАЄ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ

  Для організації інноваційного та економічно ефективного підприємства недостатньо просто купити обладнання для виробництва печива, куди важливіше правильно організувати технологічний процес з урахуванням планованої продуктивності, майбутнього асортименту, планування приміщення і багатьох інших факторів.
  UTF-GROUP є експертом в області виробництва печива та надає кваліфіковані консультації клієнтам з питань організації виробництва, технології виготовлення, розширення асортименту. Ми маємо великий досвід в реалізації комплексних проектів з виробництва різних видів печива, в тому числі виконаних “під ключ”.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено