Обладнання для виробництва еклерів і профітролей

Лінії для виробництва еклерів і профітролей

UTF-GROUP, найбільший у Східній Європі виробник обладнання для кондитерської промисловості, випускає обладнання для виготовлення еклерів і профітролей.


Обладнання для виробництва еклерів і профітролей

Формування тістових заготівель виконується відсадженням заварного тіста на сталевий лист поду печі з нанесеним на нього шаром жиру. Тісто подається ручним способом або за допомогою насоса в бункер відсадочної машини. Відсадження виконується через відсаджувальні головки, в процесі відсадження машина може переміщатися в двох площинах.


Сформовані на сталевому листі поду печі тістові заготівлі подаються в пекарну камеру. Конструкція конвекційної печі забезпечує оптимальні умови для випікання виробів із заварного тіста за рахунок застосування трьох температурних зон, примусової конвекції повітря і гнучкої цифрової системи регулювання.


Декорирование заварных пирожных, в том числе эклеров и профитролей, может выполняться в ручном, полуавтоматическом и автоматическом режиме.

Оборудование для наполнения эклеров в автоматическом режиме снимает корпуса пирожных с печи и точно позиционирует их на шаговом конвейере. Машина наполнения и нанесения помадки в пошаговом режиме вносит начинку внутрь корпуса и наносит сверху помадку.

Также возможно выполнить посыпку пирожных сыпучими ингредиентами (дроблеными орехами, кунжутом, вафельной крошкой и т.п.).


Декорування заварних тістечок, в тому числі еклерів і профітролей, може виконуватися в ручному, напівавтоматичному і автоматичному режимах.

Обладнання для наповнення еклерів в автоматичному режимі знімає корпус тістечок з печі і точно позиціонує їх на кроковому конвеєрі. Машина наповнення та нанесення помадки в покроковому режимі наповнює корпус тістечка начинкою і наносить зверху помадку.

Також можливо виконати посипання тістечок сипучими інгредієнтами (подрібненими горіхами, кунжутом, вафельної крихтою і т.п.).Обладнання для виробництва еклерів і профітролей UTF GROUP
 • унікальне поєднання високої якості та помірної ціни
 • великий асортимент видів і типорозмірів, що випускається
 • тривалий термін служби і висока експлуатаційна надійність
 • сучасний дизайн і ергономіка
 • високий рівень харчової та виробничої безпеки
 • низькі експлуатаційні витрати і простота в обслуговуванні
 • ЗАВАРНІ ТІСТЕЧКА – ШЕДЕВР КУЛІНАРІЇ

 • Заварне тісто служить основою для великої кількості кондитерських виробів. Найбільш поширеними виробами є еклери видовженої форми і круглі профітролі. Різноманітність асортименту забезпечується рецептурою, внесеними в тісто добавками, різними видами внутрішніх начинок і зовнішніх елементів, що декорують (помадка, різні види посипок і т.п.).

 • ОСОБЛИВОСТІ ВИПІКАННЯ ВИРОБІВ ІЗ ЗАВАРНОГО ТІСТА

 • Виробництво еклерів і профітролей вимагає дуже точного дотримання технологій випікання. Якщо температура при випіканні завищена, то поверхня виробу виходить рваною, легко піддається деформації. А при дуже низькій температурі заготівлі тістечок з заварного тіста погано піднімаються.
  Тому для випічки виробів із заварного тіста високої якості потрібні конвекційні тунельні печі з гнучкою системою управління і точним налаштуванням декількох зон випічки.

 • ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАВАРНОГО ТІСТА

 • Обладнання UTF-GROUP для роботи з заварним тістом розраховане на виробництво з високою продуктивністю.
  Крім того, для максимальної економічної ефективності бізнесу наших клієнтів обладнання має можливість виробництва великої номенклатури виробів. Це досягається поєднанням трьох основних елементів.
  По-перше, конструкція відсажувальних головок передбачає їх обертання, що дозволяє виготовляти вироби різної форми, а горизонтальні і вертикальні переміщення відсадочної машини забезпечують формування виробів різних розмірів.
  По-друге, в конструкції передбачена швидка заміна бункера і нагнітаючих валків відсадочної машини, що дозволяє поряд із заварним тістом формувати тістові заготівлі виробів з пісочного тіста.
  По-третє, піч за рахунок цифрової системи регулювання швидкості руху, а також індивідуальних налаштувань температурних режимів в декількох зонах і регулювання подачі повітря забезпечує оптимальні умови випікання для різних виробів.

Ми проектуємо неможливе вже сьогодні
Створено